Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 VÍNO MRVA & STANKO, a.s.,

Ponúkame vám možnosť zorganizovať u nás školenie, konferenciu, workshop či jednoducho posedenie pri víne. K dispozícii sú vám štyri degustačné miestnosti

Degustačné miestosti

Atraktívna pivnica

26 osôb

Poďte sa s nami pozrieť na miesto, kde dozrievajú vína Mrva & Stanko. V rozľahlej pivnici odpočívajú v barikových sudoch a nerezových tankoch a čakajú, kým príde ich čas ísť do fľaše, aby sa mohli ocitnúť na vašom stole a spríjemniť vám chvíle pohody.  

Degustačná miestnosť

25 osôb

Malým kráľovstvom vína je ,,stará degustačka“. Ponúka intímnu atmosféru. Za pultom s policou vína stojí vinár a oproti nemu veselí hostia. Ďalší vychutnávajú víno za stolmi. Všetci so zaujatím počúvajú rozprávanie o víne. Ich zrak nevdojak upútajú ocenenia z národných i medzinárodných vinárskych súťaží. Pijú víno, ktoré reprezentuje Slovensko rovnako úspešne ako jeho špičkoví športovci.  

Štýlová rotunda

8 osôb

V podzemí vinárstva sa nachádza štýlová rotunda. Jej súčasťou je privátny klientsky archív vín. Vinárstvo ho dopĺňa na želanie klienta. Tehlová pivnica navodzuje atmosféru starých trnavských patricijských pivníc. Osem ľudí tu nerušene môže viesť besedu s vínom a vychutnávať jeho premenu v čase. Ak spoločnosť potrebuje someliéra, dostane ho, ale ak má záujem o intimitu, rotunda ju poskytne. Privátny archív vo vinárovej pivnici prináša ochutnávku v nezabudnuteľnom prostredí a vínu optimálne životné podmienky.  

Konferenčná miestnosť

80 osôb

Vinárstvo Mrva&Stanko ponúka priestor vhodný pre rôzne konferencie, firemné školenia, obchodné porady a prezentácie či iné spoločenské podujatia, s kapacitou 80 ľudí. K servisu patrí cofeebreak a obedové menu. Po skončení konferencie ponúkame ochutnávku vín v štýlových degustačných priestoroch spolu s exkurziou po výrobe a pivniciach spoločnosti Mrva&Stanko.  

Skúsení somelieri

Degustácie vín vedú skúsení someliéri, ktorí vám k vínam podajú odborný výklad. Pokiaľ budete mať záujem, prevedú vás aj našimi výrobnými a prezentačnými priestormi.  Dozviete sa, ako a v akom prostredí sa vyrábajú vína firmy Mrva&Stanko, prejdete sa rozľahlou pivnicou s barikovými sudmi i podzemným tunelom, ktorý spája novú a staršiu časť firemného komplexu.

Degustačný
formulár

Ak máte záujem o degustáciu vyplňte nezáväzný formulár a my vás budeme kontaktovať

Možnosť ubytovania

V rámci objednanej degustácie máte možnosť prenocovať v našom penzióne, ktorý sa nachádza priamo v areáli Mrva&Stanko v bezprostrednej blízkosti všetkých degustačných miestností. V penzióne nájdete 11 dvojposteľových izieb a jeden apartmán. Všetky izby majú vlastné príslušenstvo, samozrejmosťou je TV a bezplatný prístup na wifi.  

Potrebujete poradiť?

+421 (0)33 59 147 43
info@mrvastanko.sk